Ľanové šaty Lilian

Nechajte si ušiť na mieru

Šitie na mieru. Každý kus oblečenia je jedinečný originál, určený pre konkrétku nositeľku.

Vzdušné, pohodlné šaty s bohatým riasením.

  • Oversize strih pre komfortný, slobodný pocit.
  • Nastaviteľná dĺžka rukávov
  • Možnosť výberu farby ľanu podľa dostupného vzorkovníka


Na fotografii je použitý svetloružový ľan.

Materiál: 100% kvalitný ľan

Ľanové šaty Lilian z kolekcie Pradeno vám ušijeme na mieru a podľa Vašich individuálnych požiadaviek. Vaše miery nám môžete zaslať prostredníctvom Formulára s obrázkovým návodom (zašleme Vám ho emailom) alebo si môžete nechať vziať miery našou profesionálnou krajčírkou v jednej z našich dielní. V cene ušitia šiat na mieru je jedna kostýmová skúška v priestoroch našej dielne.  


Dostupnosť
Zákazkové šitie na mieru
Predajná cena s DPH:
Cena na vyžiadanie
Tento produkt je dostupný lne na objednávku. Cena je stanovená pri objednávke.

Chcem zistiť cenu pre tento produkt

Prečo si nechať ušiť oblečenie na mieru

Prečo si nechať ušiť oblečenie na mieru

Ako profesionálna krajčírska dielňa vieme, že každý človek má jedinečnú postavu. Sú ľudia, ktorí bez ťažkostí nakupujú oblečenie podľa veľkostných tabuliek. Medzi nami je však aj veľká skupina ľudí, pre ktorú je takýto nákup nevyhovujúci. Ideálne riešenie je nechať si ušiť vytúžený kúsok šatníka na mieru. 

Každý model z kolekcie Pradeno pre vás vieme ušiť na mieru. Na základe vašich telesných mier a vašich individuálnych požiadaviek vám ušijeme dokonale padnúce oblečenie. Vaše miery nám môžete zaslať prostredníctvom Formulára s obrázkovým návodom (zašleme Vám ho emailom) alebo si môžete nechať vziať miery našou profesionálnou krajčírkou v jednej z našich dielní.

Prečo milujeme ľan

Prečo milujeme ľan

Ľan je prírodný materiál s prirodzenou a krásnou textúrou. Prispôsobí sa krivkám tela a nosením sa stáva mäkším a jemnejším. Oblečenie z ľanu patrí k nadčasovým kúskom šatníka a pretrvá niekoľko generácií.

Ak si nie ste istý veľkosťou, alebo máte akúkoľvek inú otázku, nech sa páči, pýtajte sa.