Navrhnuté pre vozíčkárov

Nohavice na sedenie Slim fit biele

Nohavice sú určené pre ľudí na vozíčku. Vytvorili sme pre ne moderný strih v rifľovom vzhľade v štýle Slim fit. Zadný diel nohavíc je zvýšený. Pre komfortné sedenie nemá sedacia časť nohavíc zadné vrecká. Klasické zapínanie je nahradené úpletovým pásom, ktorý sa prispôsobí telu, netlačí a neodstáva. Po celej dĺžke nohavíc je vsadený pás z pružného úpletu, aby sa nohavice komfortne obliekali. Spodná časť nohavíc je zakončená patentom, vďaka ktorému sa nohavice počas sedenia nezdvíhajú a zahaľujú členky nôh.


Tieto nohavice pre vás ušijeme na mieru, podľa vašich telesných proporcií a požiadaviek. Týmto individuálnym prístupom vieme dosiahnuť, aby nohavice skutočne dobre sedeli na tele, príjemne sa nosili a pôsobili elegantne a moderne.

Materiál: 96% bavlna, 4% elastan


Cena
116 €
Dostupnosť:
Zákazkové šitie na mieru
ks
Ako funguje ušitie nohavíc na mieru

Ako funguje ušitie nohavíc na mieru

Aby ste boli s nohavicami spokojný, je dôležité sa správne odmerať. S našim obrázkovým návodom sa dokážete odmerať aj sami v pohodlí domova. Návod, ako sa správne odmerať a formulár na zaznačenie mier vám zašleme emailom. V cene ušitia nohavíc je aj jedna skúška nohavíc, ktorú môžete absolvovať v niektorej z našich krajčírskych dielní. 

Ak si nie ste istý veľkosťou, alebo máte akúkoľvek inú otázku, nech sa páči, pýtajte sa.